Jeden útok za druhým se valil na branku soupeře ...

Jirka Charousek zaskočil v obraně za Pavla Mezeru ...

Ve druhé půli chodili naši do otevřené obrany, bez gólového efektu ...

Michal Poustecký se ke konci zápasu zapotil ...

Také Jirka Charousek měl k výkonu rozhodčích připomínky ...

Dobojováno ...foto

Miloš

Konáš

Michal PousteckýV první půli byli lepší domácí, skórovali však pouze jednou a to ještě z penalty za podražení Tomáše Houšky. Další šance (Kněžínek, Staněk) skončily vedle branky.

Na začátku druhé půle si dali hosté vlastní branku, když si centr z levé strany srazil obránce

do vlastní sítě a Slavoj s přehledem kontroloval vývoj zápasu. Naši kluci si vytvářeli další dobré šance. Z jedné nastřelil Kněžínek bombou břevno.

Zlom v zápase přinesla 75. minuta, kdy se podařilo hostům snížit a od té doby domácí bránili hubený náskok, což se jim nakonec podařilo.

Zdařilý debut měl v naší brance Michal Poustecký, který si počínal jako ostřílený matador.

Kluci podali i v okleštěné sestavě velmi dobrý taktický výkon, který dlouho na domácím hřišti nepředvedli.

Výborně .... !

Jednotlivce chválit nebudu, vítězství bylo dle mého dílem celého kolektivu.

Jak jsem před zápasem chválil pana rozhodčího Doležala, tak opravuji : přísnější metr měl tentokrát jednoznačně na nás.