21. kolo

Budín - 19. května - 16:30

F.C. Slavoj vs. Spartak Velká Bíteš 0:1 (0:1)

Slavoj nedokázal porazit soupeře, který dohrával v devíti. Nic platný nebyl drtivý tlak v závěru zápasu. Všechny akce šly středem, kde kralovali stopeři hostů. Jediné střely šly z kopaček Petra Kořínka z uctivé vzdálenosti a to k úspěchu nevedlo. Hostům stačilo bránit jednobrankové vedení, do kterého se dostali po hrubé chybě naších obránců již v 18. minutě Hammerem.

Opět se prokázalo, že naše ofenzivní síla stojí a padá s Janem Musilem, který bohužel bude až do konce sezóny chybět.

Sestava : Šamal - Petr Houška, Charousek, Kořínek, Kněžínek - Makovička (46.Metlička), Vodáček, Staněk (60. Poustecký Jar.), Weith - Pokorný (67. Zd.Musil), Houška Tomáš.

100 diváků, pískal p.Macek, ŽK 6:7, ČK 0:2 (43. minuta Dvořák Jan a 75. Berka Lukáš)

> U "Devíti křížů" se slavilo asi až do rána (článek z webu Spartaku Velká Bíteš)

>  Deník Vysočina - 21/5/2007 - Kamil Vaněk

Pronásledovatelé leadra zaváhali - další reportáže z 21. kola KP

Slavoj byl v útoku naprosto bezzubý (článek z Vysočiny)

Předzápasové info :

Slavoj čeká v sobotu přímý souboj s mužstvem podobně ohroženým sestupem, které podává na jaře velmi dobré výkony a dosahuje výborných výsledků. V posledním kole oba soupeři shodně vyhráli 1:0. Slavoj v Pelhřimově, který se díky tomu značně přiblížil sestupovému pásmu a Velká Bíteš doma porazila sestupující Světlou n.Sázavou.

Na podzim skončil zápas ve Velké Bíteši 0:0, v minulé sezóně prohrál Slavoj na Budíně 1:3.

Hosté mají ve svém středu nejlepšího střelce soutěže Radima Hammera (11 branek). Slavoj se naopak bude muset obejít bez Jana Musil (7 branek), který dostal za "extempóre" v Pelhřimově vysoký kázeňský trest (stop na 10 zápasů).

Zápas bude řídit pan Macek z Valče, na čárách mu budou asistovat pánové Jurka a Kurka Jaroslav. Delegátem svazu bude pan Chromý.