12.kolo

Slavoj - Spartak Pelhřimov 2:1 (1:1)

sobota 29.X. ve 14:30

...... Třetí vítězství v řadě a první domácí výhra s Pelhřimovem v KP Vysočiny .... Bravo !!!

Za slunečného ale chladného počasí se hrál na Budíně neúprosný fotbal, kde šla krása stranou a důležité byly jenom body. Ty zůstaly nakonec na Budíně a oslavy mohly vypuknout. Slavila se též dcera Jirky Charouska a vše mělo pokračování na taneční zábavě, kterou pořádal večer výbor klubu v Sokolovně - hudba Slackers z Č.Budějovic.

Běžela 10. minuta utkání, Krtek napřahuje z dobrých třiceti metrů a přízemní střela končí k překvapení diváků i brankáře Šamala u jeho levé tyče. (0:1). Naše snaha o změnu skóre končila na perfektní obraně hostů a pokud jsme si vytvořili příležitost, nedokázali jsme ji realizovat až do konce. Největší šanci měl Tomáš Houška, míč mu však skočil na koleno a bylo po nadějích. Ty opět vzkřísil v poslední minutě poločasu Zdeněk Musil, když ve vápně prostřelil z deseti metrů vše a vyrovnal. (1:1).

Druhá půle byla stejně jako první o boji. Naši byli nakonec šťastnější. Rozhodující chvíle zápasu se zrodila tak, že Tomáš Houška obral důrazně u postranní čáry Smrka a poslal přesnou přihrávku před odkrytou branku, tady číhal Zdeněk Musil a pohodlně doklepl míč do branky. (70. minuta a 2:1). Vedoucí branku našich okomentoval hostující Jeřábek a naši hráli až do konce přesilovku, ve které však zlobili více hosté. Naši však svou bojovností a touhou po vítězství těsný náskok uhájili a mohlo se slavit.

Slavoj - Šamal - Kořínek Petr, Musil Václav, Mezera Pavel, Kořínek - Makovička (30.Vodáček), Kuš, Charousek, Jiří Mezera - Houška Tomáš, Musil Zdeněk (85. Weith) - na střídání ještě připraveni : Císař, Doležal Jiří, Doležal Ondřej, Janů.

Pelhřimov - Bartoška - Smrčka, Kocián, Mitas, Blažek M. - Jeřábek, Máca, Kmoch, Šimek (59. Vacek Václav) - Krtek, Liška

Pískal Beneš Jaroslav, ČK 0:1, ŽK 2:4, 200 diváků. Zdeněk Musil a Jiří Charousek v sestavě kola !!!

Tanec střelce branky Pelhřimova - Daniel Krtek v pruhovaném ... Jistota zadních řad Pelhřimova - Karel Kocián ... a náš střelec "Ďábel" Boj o každý metr ... Šamal neustále v permanenci ...

KFS Vysočina  1.11.2005

Šlágr 12. kola krajského přeboru lépe vyzněl pro lídra tabulky z Hartvíkovic. V Bystřici nad Pernštejnem se schylovalo k senzaci. Favorizovaný domácí soubor po poločase prohrával s poslední Náměští 1:2, ale po pauze dokázal výsledek otočit.
Bilance 12. kola krajského přeboru mužů: 5 ­ 1 ­ 1.

ŽIROVNICE ­ PELHŘIMOV 2:1 (1:1) V poslední době úspěšní domácí sice v 10. minutě po Krtkově dalekonosné ráně prohrávali, ale těsně před pauzou ze závaru ve vápně prostřelil vše Zdeněk Musil a tentýž hráč se v 70. minutě nikým neatakován postaral o obrat. Pak si již Žirovnice výsledek pohlídala. Branky: Musil Zd. 2 ­ Krtek. Rozhodčí: Beneš J. ČK: Jeřábek (Pelhřimov), 200 diváků.

OPATOV ­ HUMPOLEC 0:1 (0:0) Hráči Opatova jsou v herním útlumu a nic na tom nezměnilo ani střetnutí s Humpolcem. Zápas plný bojovnosti ovlivnilo vyloučení Budaře, hosté se díky početní převaze v 71. minutě dostali do vedení a nakonec si odvezli všechny body. Branka: Prachař. Rozhodčí: Henzel. ČK: Budař (Opatov), 80 diváků.
SFK VRCHOVINA ­ CHOTĚBOŘ 2:1 (1:0) Novoměstští fotbalisté začali na svém hřišti náporem a podařilo se jim vstřelit vedoucí gól. Stav 1:0 vydržel až do konce první pětačtyřicetiminutovky, ale ihned po pauze bylo vyrovnáno. Domácím však vyšlo střídání a čerstvá síla se postarala o vítězství Vrchoviny. Branky: Šustáček, Kántor ­ Tůma. Rozhodčí: Karas. 150 diváků.
BYSTŘICE N. P. ­ NÁMĚŠŤ N. O. 5:2 (1:2) Pro třetí Bystřici neměla být poslední Náměšť těžkým soupeřem, ale hosté se favorita nezalekli a díky střelecké produktivitě se po úvodní pětačtyřicetiminutovce radovali ze senzačního vedení 2:1. Domácí se však o přestávce dali dohromady a čtyřmi přesnými zásahy ve druhém dějství výsledek otočili. Branky: Špatka, Janča, Sedláček, Matuška, Horák ­ Franěk, Eliáš. Rozhodčí: Fridrichovský. 200 diváků.
HARTVÍKOVICE ­ H. BROD 2:0 Šlágr 12. kola krajského přeboru byl k vidění v Hartvíkovicích. Vedoucí tým soutěže přivítal svého pronásledovatele z Havlíčkova Brodu a beze zbytku využil domácího prostředí. Cennou výhrou 2:0 si upevnil pozici na špici tabulky. Branky: Jirgl 2. Rozhodčí: Švec. 300 diváků.
OKŘÍŠKY ­ JANOVICE 1:1 (1:1) Dosud čtvrté Okříšky v minulých duelech herně příliš nepřesvědčovaly a nejinak tomu bylo v konfrontaci s dvanáctými Janovicemi. Hosté se tabulkově lepšího soka nezalekli a po bojovném výkonu si ze hřiště protivníka odváží bod. Branky: Pokorný -­ Dibdiak. Rozhodčí: Straka. 140 diváků.

VELKÁ BÍTEŠ ­ SVĚTLÁ N. S. 1:0 (0:0) Předposlední Světlá nad Sázavou přijela do Velké Bíteše s defenzivními úkoly, které se jí dlouho dařily bezezbytku plnit. Domácí výběr měl územní převahu, ale nedokázal ji dostatečně vyjádřit brankami. Tříbodový zisk mu zachránil až pokus Matouška ze druhé půle. Branky: Matoušek. Rozhodčí: Halásek.

ČK: Císař (Světlá n. S.), 100 diváků.