Velká Bíteš Světlá nad S.  14:30 NE
Žirovnice Pelhřimov  14:30 SO

Petr Houška (věkem dorostenec) byl jedním z hlavních pilířů vítězství ...

Martin Secký nastoupil až během 2. půle a byl na hřišti cítit ...

Zdeněk Musil - tradiční žolík - zápas rozhodl během několika minut pobytu na hřišti ...

Žlutá po radosti ze vstřelené branky ... foto

Konáš

Přísná červená pro J.Charouska .... sudí Dostál ze Zvole n/P ...

Natěšení diváci ....

Tak by to mělo být častěji ....

První nula Lukáše Šamala v našem dresu ... blahopřejeme ...

Výsledek krásný, lehké to ale nebylo. Zvlášť v první půli byli hosté lepší a vytvořili si více střeleckých možností, které však díky vychýlené mušce příliš neohrozily Lukáše Šamala v naší brance . Skóre prvního poločasu tak stanovila penalta za ruku, kterou proměnil Tomáš Houška ve 43. minutě. Ve druhé půli hosté ve snaze změnit stav zápasu více otevírali okénka v obraně a výsledkem toho byly šance našich, které jsme sice stoprocentně nevyužili, ale na jasné vítězství to bohatě stačilo. Branky druhé půle vstřelili Pavel Mezera ve 47.minutě hlavou a další dvě "žolík" Zdeněk Musil v 79. a 86.minutě svým tradičním kulišáckým způsobem.

Kaňkou a nepříjemností je přísné vyloučení Jirky Charouska v 86. minutě, když dostal druhou žlutou za to, že soupeřem rozehraný trestný kop trefil našeho hráče při stavění zdi v nepředepsané vzdálenosti.  Rozhodčí Dostál ze Zvole n/Pern ještě ani nedal pokyn k jeho zahrání a navíc : pokud byl faul, tak obrá- cený. Faulován byl Kůžička. Máme videozáznam. Každý se může podívat za co se vylučuje v KP.

Sestavy : Slavoj - Šamal - Petr Houška, Kuš, Makovička (55. Secký), Pavel Mezera, Kořínek, Charousek (K), Václav Musil, Mezera Jiří (60. Musil Zdeněk), Houška Tomáš, Musil Jan (83. Doležal Ondřej).

Opatov : Kantor Jiří - Budař (50. Zahrádka), Rygl, Kantor Michal, Kohlstrom, Brzezina, Rubák, Pokorný, Tomek, Fous, Dolák (75. Rambousek).

Přihlíželo pouze 100 diváků a to v televizi nebyl fotbal, žluté karty 7:1 ???, červené 1:0.

Nejlepší hráč : Petr Houška. Nutno ale pochválit všechny. Kůžička v sestavě kola (potřetí).

Pro zranění nehráli brankář Ivan Císař, Petr Weith a Jiří Vodáček. Jiří Doležal jel na poslední chvíli s Béčkem do Božejova (bylo jich málo).

Žirovnice má další vítězství
KFS Vysočina 24.10.2005
Po minulé výhře ve Velké Bíteši byli fotbalisté Žirovnice tentokrát úspěšní v konfrontaci s Opatovem. Vedoucí Hartvíkovice měly v Janovicích těžkou práci, tři body si zajistily až trefami v posledních deseti minutách. Druhý Havlíčkův Brod vysoko přehrál třetí Bystřici nad Pernštejnem. Poslední Světlá udolala Okříšky.
Bilance 11. kola krajského přeboru mužů: 3 ­ 1 ­ 3.

ŽIROVNICE ­ OPATOV 4:0 (1:0) Jednoznačný výsledek se nerodil pro domácí lehce. Hosté byli zvláště v první půli lepším mužstvem, ale pohořeli v koncovce. Důležitý moment přišel ve 43. minutě, kdy T. Houška proměnil penaltu. Opatov se po změně stran snažil o změnu skóre, ale přitom zapomínal na zadní vrátka, čehož Žirovnice dokázala třikrát využít. Branky: Musil Zd. 2, Houška T. (PK), Mezera P. Rozhodčí: Dostál. ČK: Charousek J. (Žirovnice), 120 diváků.
PELHŘIMOV ­ VELKÁ BÍTEŠ 1:1 (0:1) V utkání podprůměrné úrovně podali domácí nejslabší výkon podzimu a uhráli hubenou remízu. V duelu s mnoha nepřesnostmi se po váhání pelhřimovské středové řady ujali vedení hosté, remízový výsledek zařídil v 60. minutě přesným obloučkem Krtek. Branky: Krtek ­ Matoušek. Rozhodčí: Pekárek. 100 diváků.
SVĚTLÁ N. S. ­ OKŘÍŠKY 4:3 (2:0) Hráči Světlé začali bojovně a v 6. minutě šli Kotěrou do vedení, které ve 33. minutě navýšil Frolka. Dobře hrající hosté si na výborném gólmanovi Krupicovi lámali zuby až do 66. minuty, kdy snížil Hrůza. Domácí pak utekli na 4:1, ale dvakrát skórující Kotrba ještě udělal ze závěru zápasu drama. Branky: Křikava 2, Kotěra, Frolka  - Kotrba 2, Hrůza. Rozhodčí: Rosický. 200 diváků.
JANOVICE ­ HARTVÍKOVICE 1:4 (0:1) Dosud nevýrazné Janovice se i přes porážku proti lídrovi tabulky vytáhly a svedly s ním nečekaně vyrovnaný souboj. Domácí sestava nedovolila fotbalovějším hostům kombinovat, ale nedokázala proměňovat své příležitosti. Hosté se rozdílových branek dočkali až po velké dřině v poslední desetiminutovce. Branky: nehlášeno ­ Neumann, dále nehlášeno. Rozhodčí: Nenadál M. 60 diváků.
H. BROD ­ BYSTŘICE N. P. 5:1 (2:0) Souboj úspěšných mužstev dopadl výrazně lépe pro druhý Havlíčkův Brod. Hosté byli sice v úvodní části fotbalovější, ale domácí dvakrát udeřili z brejků a po přestávce povzbuzeni vedením již vítězství utěšeným výkonem udrželi. Branky: Nechvátal 3, Slanař, Provazník ­ Horák. Rozhodčí: Šenigl. 300 diváků.
NÁMĚŠŤ N. O. ­ SFK VRCHOVINA 0:1 (0:0) Předposlední Náměšť sehrála s Vrchovinou vyrovnané střetnutí, ale dostat balón do sítě se jí přes urputnou snahu nepodařilo. Hosté spoléhali na kvalitní defenzivu a hrozili z brejků. Jeden z nich v 70. minutě využil Šustáček a novoměstský tým si tak odváží tři body. Branka: Šustáček. Rozhodčí: Jakl. 120 diváků.
CHOTĚBOŘ ­ HUMPOLEC 2:4 (1:1) V zápase průměrné úrovně měl domácí soubor do 70. minuty více ze hry, jenže Humpolec držel vyrovnaný výsledek. V dalším průběhu navíc Chotěboř začala chybovat a hosté se díky produktivitě v zakončení radovali z vítězství 4:2. Branky: Slavík, Novotný J. ­ Holoubek 2, Čihák, Prachař. Rozhodčí: Jurka. 120 diváků.